Červenec 2007

video z From hell

31. července 2007 v 10:28 | Kátík |  From Hell
Oni ho tam zabijou(skoro,potom se probere), svině!!!!=O

Střihoruký Edward video

29. července 2007 v 17:46 | Kátík
---je to hrozně smutný, ale hrozně hezký!!!----♥

Edward Scissorhands

29. července 2007 v 17:31 | Johanna Barker |  Edward Scissorhands
Střihoruký Edward

Trailer
Edward Scissorhands

Drama / Fantasy / Romantický
USA, 1990, 105 min


Režie: Tim Burton
Hrají: Johnny Depp, Winona Ryder, Dianne Wiest, Anthony Michael Hall, Kathy Baker, Conchata Ferrell, Caroline Aaron, Vincent Price, Alan Arkin, Bryan Larkin, Steven Brill, Brett Rice

co řekl o........

29. července 2007 v 17:29 | Kátík |  zajímavosti o Johnnym
Je mi to trapný přiznat,ale jako dítě jsem se bál klaunů!První sex jsem měl ve 13 se svou učitelkou.Mozná proto jsem taky tak nenáviděl školu.Nebavilo mě číst,ale dnes to vůbec nechápu,protože čtu opravdu hodně."
...SVÉ RODINĚ
,,27.května 1999 se můj život změnil.Ten den se narodila moje dcera Liry-Rose Melody.Dřív jsem bral drogy a zodpovědnost mi tenkrát nic neříkala,ale dnes je rodina střed mýho života."
...SVÝCH VLASTNOSTECH
,,Musím se přiznat,že jsem těžkej kuřák.Pěkně mě to štve,ale už si neumím představit den bez cigarety.Taky už nevyjdu bez klobouku,mám doma pěknou sbírku.Pak ještě sbírám paruky,který kupuju po celým světě.Co nesnáším,jsou davy lidí.Ocitnout se v davu je snad ještě horší než koukat na vlastní filmy."
...DROGÁCH
,,Když kouříte opium,chcete pořád jen odpočívat,protože droga vás úplně uvolní.Teď piju jen červené víno,to je vše.Jsem sle vážně strašně nudný.Pak už jsem kokain nesnášel,ale oblíbil jsem si absint.Ten je jako marihuana.Když se ho napijete tochu víc,pochopíte,proč si Van Gogh uřízl ucho."
...HUDBĚ
,,Kromě herectví je mou vášní hudba.Už jsem hrál ve 4 kapelách.První se jmenovala THE FLAME,později jsme si začali říkat The Kids.Dělali jsme coveri songů od Sex Pistols.Pak jsem přešel do Rock City Angels.Časem jsme se rozpadli.Moje poslední kapela se jmenovala P¨.Jednou jsem měl dokonce hrát u Oasis na kytaru!Mým velkým idolem je Iggy Pop.Od té doby,co jsem ho nazval "fuckerem",jsme kamarádi."
...SVÝCH TETOVÁNÍCH
,,Celkem mám na těle 13 tetování.Patří k nim vzpomínka na bývalou lásku WINONA FOREWER,pak INDIÁNSKOU HLVU,jméno mojí mámy BETTY SUE a jména mých dětí LIRY-ROSE a JACK.Navíc mám ČTYŘI ČTVERCE na ukazováčku,JEDEN TROJÚHELNÍK,nápis THE BRAVE,LEBKU,TROJKU,VLAŚTOVKU a JEDEN ORIENTÁLNÍ ORNAMENT.A ještě mám jedno tetování ,které je tajné a o kterým nikdy nemluvím!"

Johnnyho peníze=D

29. července 2007 v 17:26 | Kátík |  zajímavosti o Johnnym
co řikate nebylo by lepši myt misto eur penize s johnnym ???

Johnny namluví postavu v animovaném filmu podle Charlese Bukowského

29. července 2007 v 17:24 | Kátík |  zajímavosti o Johnnym

Johnny namluví postavu v animovaném filmu podle Charlese Bukowského

Podle serveru TMZ.com se chystá animovaný film podle povídek Charlese Bukowského a hlavní roli v něm má namluvit "pirát" Johnny Depp.
Vypadá to na jeden z největších úletů v animovaném filmu. V žádném případě to nebude pohádka pro děti, avizují tvůrci. Za projektem podle serveru stojí animátor a producent maďarského původu Gábor Csupo, který se ze začátku podílel i na seriálu Simpsonovi.
Johnny Depp bude mluvit hlavní postavu a navíc snímek i produkovat ve své vlastní firmě Infinitum Nihil.
Film se má jmenovat How the Dead Love a je založen na čtyřech povídkách slavného amerického básníka a prozaika Charlese Bukowského, jehož syrové texty stále oslovují nové generace čtenářů. Bukowski se stal proslulý kombinací hippícké divokosti, morbidního humoru i filozofické hloubky.
Životem plným alkoholu a neuspořádaných vztahů se ženami dodal svým knížkám punc autentičnosti. Mezi nejslavnější patří Poštovní úřad, Všechny řitě světa i ta má, Faktótum nebo Škvár. Které jeho povídky budou zfilmovány, server neuvádí.

Johnny Depp si rád hraje s panenkami

29. července 2007 v 17:22 | Kátík |  zajímavosti o Johnnym
Dvojnásobný tatínek Johnny Depp, který společně s francouzskou zpěvačkou Vanessou Paradis vychovává dvě děti - sedmiletou Lily Rose a čtyřletého Jacka (toho pojmenoval podle ,,sebe" Jacka Sparrowa :)))), si rád hraje spanenkami.
Přijde mu to jako skvělá relaxace ve volném čase. "Rád si hraji s Barbie. Je super hrát si s dětmi," prozradil na sebe zpěvák.
"Jednou jsem se pokoušel panenkám propůjčit každé jiný hlas, ale dceři se to příliš nelíbilo. Řekla mi, abych s tím přestal a mluvil jen jedním hlasem," řekl Depp, který nyní září jako kapitán Jack Sparrow v Pirátech z Karibiku.

Johnny Depp-vyděsil dceru=D

29. července 2007 v 17:21 | Kátík |  zajímavosti o Johnnym
Kvůli roli kapitána Jacka Sparrowa v pokračování ,,Piráti z Karibiku'' si Johnny nechal na přední zub nasadit kovovou korunku. Natáčení už skončilo, ale Johnny dosud nesehnal zubaře, který by ho falešného zlata zbavil. A tak když jeho dcera Lily Rose ( 6 ) pořádala narozeninovou oslavu, strašil oslavenkyni i její malé hosty svým zlatým zubem! ,,Doufám, že mi ta hrůza nezůstane navždycky!'' neztrácí herec naději....

zajímavosti

29. července 2007 v 17:20 | Kátík |  zajímavosti o Johnnym
řezáním do rukou si datuje důležité životní události
-sbírá brouky,vzácné tisky a historické zbraně
-vzdal se role v Interview s upírem,Legendě o vášni a Nebezpečné rychlosti
-nedokončil střední školu
-pro svou prudkou povahu skončil několikrát ve vězení
-rád tluče novináře-nemají být vlezlí:-)
-má panickou hrůzu z klaunů
-jednou z nouze ukradl peníze herci Nicolasi Cageovi
-nedávno si splnil svůj sen a koupil poblíž Floridy malý ostrov:-)
-v roce 1994 byl v New Yorku zatčen za zničení hotelového pokoje
-když chodil s Winonou Rider,měl na paži vytetováno Winona Forever (Winona navždy),po rozchodu si nechal část textu odstranit,takže mu tam zůstalo Wino Forever (Opilec navždy)
-Hral ve skupině nazývané "The Kids"
-19.listopadu 1999 přijal hvězdu na chodníku slávy v Hollywoodu
-je z části Navajský indián
-zbožňuje,když se může koukat na animované filmy se svoji dcerou.Například na Shreka nabo Hladá se Nemo
-prodávali inkoustové bombičky po telefonu
-v 15 utekl z domova
-rád dělá vtípky
-chce mít 100 dětí=D

a zase o všem

29. července 2007 v 17:18 | Kátík |  Rozhovory s Johnnym♥
Řekni nám něco o filmu ,,Once Upon A Time In Mexico"…
Jasně. Je to vlastně pokračování fimu ,,Desprado" Roberta Rodrigueze. Natáčení se ujal režisér Sergio Leone, kterýho strašně obdivuju a rád s ním dělám. Kvůli němu jsem se vlastně rozhodl, že do toho půjdu.
Podle čeho si vlastně vybíráš svoje role?
No, rozhodně se neřídím prachama! Vlastně jsem nikdy nedělal takové ty klasické hollywoodské velkofilmy. Spíš si vybírám filmy, které mě zaujmnou něčím novým. Prostě musím cítit, že to bude fungovat.
Kterého herce si nejvíc vážíš?
Marlona Branda. Je to obrovský hrdina, skvělý učitel a přítel, je hrozně vtipný a myslím, že je to nejlepší člověk, jakého jsem potkal.
Jak vypadá tvůj normální den, když zrovna netočíš?
Úžasně. Vstanu a udělám mléko pro mého syna, a pak snídani pro moje holky. Pak se všichni oblíkneme a vyrazíme někam ven na čerstvý vzduch. Bydlíme totiž uprostřed volné krajiny, takže pořád vyrážíme na dlouhé procházky. Když se vrátíme domů, malujeme si nebo hrajeme. No a večer si dám víno, kafe a jdu spát. To je můj den.
Jak tě změnilo otcovství?
V podstatě se mi změnil celej život. Najednou se cítím naprosto skvěle a nepotřebuju mít k tomu žádnej důvod. Spoustu let jsem se trápil jenom tím, jak zvládnout svět showbusinessu a velkejch peněz. A teď vím, že nic z toho není důležité. Teď jsem totiž pochopil díky své ženě a dětem, že ta jediná věc, která se v životě počítá, je, jestli je člověk dobrým rodičem. A to se teď hodlám nejvíc starat.

HOME


® 2007-2011