Říjen 2008

Johnny Depp "zkažený krasavec"

31. října 2008 v 19:01 | Kate Knightley |  Johnny D.Newlist
Herecká hvězda se přímo topí v penězích a přepychu.Dývno už to ale není milý podivín,který láme ženská srdce.Pro slávu a peníze zapomíná i na lidi,kteří ho milují.
Kapitán Jack Sparrow udělal z Johnnyho Deppa (45) jednoho z nejbohatších mužů v Hollywoodu.On ,který kdysi málem skončil jako troska rozežraná drogami,se změnil v pohádkového boháče,který se chová jako zpovykaný nabob.Vlastní luxusní jachtu a honosná sídla v Los Angeles,Francii nebo v Anglii,ale také ostrov v Bahamském souostrví.Důvěrně ho nazývá "zašívárna"a jezdí se sem ukrýt nejen před "obyčejným "světem ,ale bohužel i před svou přítelkyní Vanessou Paradis (35) a vlastními potomky."Moji nejbližší musí pochopit ,že při svém vytížení potřebuji klid.A ten uprostřed rodinného blázince vážně nemám",nechal se slyšet.Kde jsou časy,kdy se slzamy v očích vyznával z věčné lásky k Vanesse a tvrdil,že bez ní nemůže dýchat.Stejně jako bez dětí.
lenoxa.blog.cz =)

A.V.D-natáčení

30. října 2008 v 16:30 | Kate Knightley |  AIW- On the Set

Johnny 13.10.08 v LA v Beverly Hils

16. října 2008 v 19:19 | lenoxa.blog.cz |  Johnny D.Candids


Johnny byl spatřen při výstupu z auta,do kancelářské budovy.


Volala jsem Heleně =)

16. října 2008 v 16:45 | Kate Knightley
Ahoj holky...před pár měsíci jsem našla na netu číslo na Helenu Bonham Carter (viz.avatar) ale neměla jsem kredit,abych zkusila,jestli je pravý...
Dneska ve škole jsem to zkoušela a začalo to zvonit!!!Sem to po nějaké době položila.Soňa si vzala svůj mobil a zkusila to.Jí to jako fakt vzala a takový Hallo'....xD
Tak furt dokola a potom nám řekla anglicky jako co potřebujem a potom to položila.Ajak jsme volaly naposledy,jsme šli teda na záchod (aby to bylo více slyšet,jelikož ve třidě byl řev) a ona to vzala a najednou ze sebe vyhrkla,že jestli jí budeme furt volat,tak to neveme...samozřejmě to řekla anglicky =)
No to je fakt bomba!Jo,určitě si říkáte,že to určitě nebyla ona,ale já poznala její hlas!=)
A jestli chcete její číslo,tak vám ho nedám...nechci aby jí zase nějací vtipálkové volali v jednu ráno nebo tak.Ale Sbéčkům bych ho dát mohla =)

Johnny Depp:Největší krasavec planety!!!

15. října 2008 v 19:25 | Kate Knightley |  Johnny D.Newlist
Americký herec Johnny Depp (45) byl čtenářkami prestižního magazínu Cosmopolitan zvolen nejpřitažlivějším mužem planety. Svou osobitostí a šarmem tak porazil svého kolegu George Clooneyho (47), který skončil na druhém místě, a Jaka Gyllenhaala (27), jenž v anketě obsadil třetí místo.
15. 10. 2008 10:46 - LONDÝN
Jak na stránkách Cosmopolitanu vysvětlila redaktorka Lizzi Hoskingová, vítězství Johnny Deppa se dalo předpokládat, protože ruku v ruce s věkem zraje jako víno.
"Anketa ukázala, že dámy preferují starší, sofistikovaně vyhlížející muže před mladými zajíci. Vždyť jenom v top desítce se umístilo sedm mužů nad třicet," uvedla redaktorka.
Nejstarším umístěným mužem zařazeným do ankety o nejpřitažlivějšího muže je bývalý představitel Jamese Bonda Pierce Brosnan (55), který skončil na devatenáctém místě.
Top desítka nejpřitažlivějších mužů planety
1. Johnny Depp (45)
2. George Clooney (47)
3. Jake Gyllenhaal (27)
4. Daniel Craig (40)
5. Brat Pitt (44)
6. James McAvoy (29)
7. Justin Timberlake (27)
8. Will Smith (40)
9. David Beckham (33)
10. Wentworth Miller (36)

Helena za mlada =)

15. října 2008 v 13:23 | Kate Knightley |  Helena B.C.All Others


Kopírovat jen se zdrojem!!!Díky =)

Johnnyho domovy xD

15. října 2008 v 9:02 | lenoxa.blog.cz |  zajímavosti o Johnnym

Keira-Vogue June 2003

13. října 2008 v 15:24 | Kate Knightley

Kopírovat se zdrojem...x)

Natočí POTC 4 Tim Burton?

13. října 2008 v 15:00 | Kate Knightley |  Všechno kolem Pirátů z Karibiku
Jak známo, Tim Burton a Johnny Depp mají moc pěkný vztah. Však také Burton současnou největší hvězdu Hollywoodu objevil a obsadil jej do Střihorukého Edwarda. Teď by se prý mohli setkat i na Pirátech z Karibiku.


Před pár dny jsme napsali zprávu, že Johnny Depp dostane za svou roli Jacka Sparrowa rekordní sumu peněz - 56 milionů dolarů. Je to tak trošku důkaz, že na čtyřce Pirátů z Karibiku se opravdu dělá, a že pravdivé budou nejspíš velmi ranné zprávy, které tvrdí, že Piráti se dočkají zcela nové trilogie. Trilogie, ve které se už podle všeho nevrátí Keira Knightley nebo Orlando Bloom, ale v hlavní roli zůstane Johnny Depp. Údajně velmi důvěryhodné zdroje filmového webu CinemaBlend tvrdí, že nová trilogie by dokonce mohla nabrat úplně nový směr, s úplně novým režisérem. Mluví se o Timu Burtonovi.
Zní to jako šílená spekulace, zejména vzhledem k tomu, že se režisér prvních třech Pirátů Gore Verbinski nechal slyšet, že by čtyřku opět rád režíroval. Ale ono to zase tak praštěné není. Tim Burton pro studio Disney v současné době režíruje svou verzi Alenky v říši divů (kde se samozřejmě opět objeví Johnny Depp) a smlouvu se studiem má na tři filmy. Takže by ho krásně mohli na Piráty z Karibiku využít. Navíc se začíná mluvit o tom, že Jack Sparrow by měl dostat ve čtvrtých PirátechSachou Baronem Cohenem, který už s Burtonem spolupracoval na jeho muzikálu Sweeney Todd. Druhou možností je britský komik Russell Brand, který nedávno zazářil ve Kopačkách (zahrál si šíleného rockového zpěváka). bratra. No a toho by chtěli obsadit
Kéž by na tom byl alespoň kus pravdy, protože Piráti z Karibiku v podání Tima Burtona... to si necháme líbit!

zdroj filmpub.cz/kresli.blog.cz x)

Johnny Depp:Na čtvrtých Pirátech extrémně zbohatnu

9. října 2008 v 21:23 | zdroj-sabkyyyy.blog.cz |  Johnny D.Newlist
Pokud ještě není, bude Johnny Depp po natáčení čtvrtého filmu Piráti z Karibiku korunovým miliardářem. Další hlavní hrdiny však již producenti zřejmě neuplatí.
Na honorářích a podílech z promítání by si herec měl připsat na svůj účet neuvěřitelných 64 milionů dolarů - v přepočtu tedy více než miliardu a sto milionů korun.

Hollywoodský idol žijící trvale ve Francii se objeví v Pirátech z Karibiku počtvrté jako kapitán Jack Sparrow. Se společností Disney podepsal tak výhodnou smlouvu, že dostane dokonce víc než Tom Hanks za film Andělé a démoni - pokračování Šifry mistra Leonarda. Ten si totiž přišel na "pouhých" 58 milionů dolarů - 1,03 miliardy korun.

"To je opravdu moře peněz, ale oni by další film bez Sparrowa natočit nemohli "uvedl zdroj blízký Deppovi. Jenže zatímco jeho producenti uplatili, další hlavní hrdiny už zřejmě ve čtyřce neuvidíme. Svou účast nepotvrdil Orlando Bloom ani Keira Knightley.
První tři filmy společnosti Disney vydělaly tři miliardy dolarů

HOME


® 2007-2011