Únor 2009

Helena s Timem a Billym na nákupu v Londýně=)

27. února 2009 v 8:26 | Kate Knightley |  Různé
Docela starý fotky,ale bombový :D
Johnny 22.2.09

23. února 2009 v 18:33 | zdroj:sabkyyyy.blog.cz |  Johnny D.CandidsHelenina občanka?

22. února 2009 v 11:21 | Kate Knightley |  Živě z Bagdádu
Ano,ale z filmu Live From Baghdad :D
Jo ona je z Prahy :D:D
ve větším rozměru,tak se to sem moc nevleze :D

Nenechte si ujít II

12. února 2009 v 20:43 | Kate Knightley |  Živě z Bagdádu
Sobota, 14.2.09,23:05,Čt1

Živě z Bagdádu

Režie:Mick Jackson
Rok:2002
Hlavní role:Michael Keaton,Helena Bonham Carter
Délka:110minut

Vzpomínková kniha producenta zpravodajské stanice CNN Roberta Wienera Živě z Bagdádu zaznamenává sled událostí z let 1990-91, kdy Spojené státy poprvé zaútočily na Irák v souvislosti s jeho okupací Kuvajtu. Rázné řešení politické krize tehdy kulminovalo přelomovým mezníkem v dějinách televizní žurnalistiky, neboť štábu CNN se podařilo z pokoje bagdádského hotelu Al-Rasheed zprostředkovat divákům na celém světě ojedinělý zážitek - válku v přímém přenosu, v němž jsme mohli sledovat laserem naváděné bomby dopadající na irácké hlavní město.
Podle Wienerovy knížky vznikl v produkci kabelové společnosti HBO stejnojmenný film, který s určitou autorskou licencí, nicméně poměrně věrohodně, líčí nejen ono známé vyvrcholení v podobě útoku na noční Bagdád, ale i to, co předcházelo. Příběh štábu tehdy malé kabelové stanice, který přišel do Iráku v době, kdy tři velké americké televizní společnosti (ABC, NBC, CBS) už odtud dávno vysílaly, a přesto se díky nezměrné odvaze a neústupnosti dokázal prosadit. Film zaujme hereckými kreacemi Michaela Keatona a Heleny Bonham Carterové v rolích ústřední producentské dvojice Roberta Wienera a Ingrid Formanekové (skutečně pochází z Československa, jak jméno napovídá). I další členové rozsáhlého hereckého souboru podávají přesvědčivé výkony, zejména Bruce McGill jako populární reportér Peter Arnett a představitel Hercula Poirota, anglický herec David Suchet, který ve výrazné úloze iráckého ministra informací zastupuje pohled druhé strany. Tvůrcem snímku byl režisér anglického původu Mick Jackson, který se proslavil především populárním hitem Osobní strážce. Arabské exteriéry vznikly v marocké Casablance.

Další fotky↓


Nenechte si ujít I

12. února 2009 v 20:19 | ZDROJ:SABKYYYY.BLOG.CZ díky!!!=) |  Johnny D.Newlist
Střihoruký Edward..
Tuto neděli 15.2. od 7:55 na Primě..

Motto: Království za ruce by dal hrdina amerického filmu, který sice není tak úplně člověk, přestože se chová lidštěji než většina lidí v jeho okolí.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Freddyho smrt:Poslední Noční Můra

Dne 21.2. budou na Primě od 0:15 davat Johnnyho další film
Info.:
Hned v první minutě se ocitnete uprostřed zlé můry nesoucí Freddyho zřetelný rukopis, a pak už se řítíte takovým množstvím děsivých snů, jako v Elm Street nikdy dřív. Navíc snů připomínajících vaše skutečné noční můry. Nekonečné pády, smyčky neustále opakující tutéž situaci, nesmyslné návraty na totéž místo bez možnosti úniku, všední úkony dosahující stále absurdnějších rozměrů. Jejich prostřednictvím vstupuje divák do dalšího děsivého příběhu o Freddy Kruegrovi, přízraku, který má zvláštní zálibu v rukavici opatřené ostrými břity a bizarními vraždami vyhlédnutých obětí. Tentokrát se prostřednictvím děsivých snů snaží přilákat do Springwoodu mladou vychovatelku dětského domova Maggie, která se s pomocí svého kolegy Doca a několika postižených teenagerů pokouší vypátrat význam svých snů. Maggie v doprovodu mladíka Johna a trojice černých pasažérů, kteří se pokouší z ústavu uprchnout, odjede do Springwoodu, protože se domnívá, že tu najde klíč k chlapcovým nočním můrám. V městečku je pouť, jsou na ní však samí dospělí, žádné děti. Také škola je prázdná, v jedné z tříd Maggie objeví pomateného učitele s knihou plnou výstřižků o Freddyho zločinech, zatímco Freddy svými krutými hrátkami vraždí jednoho z mladých lidí po druhém. Vyjde najevo, že svou sílu dostal Freddy od démonů snů, kteří si vždy vyberou toho nejzkaženějšího člověka a dají mu schopnost měnit sny v realitu. Maggie navíc zjistí, že ona sama je Freddyho dcerou, kterou mu ještě jako malou odebrali a dali na vychování do sirotčince. Ona je také jediná, kdo ho může dostat z města, které již porazil. Maggie, Doc a dívka Tracy, která jediná přežila výlet do Springwoodu, se dohodnou, že Freddyho vylákají ze snu do reality, aby ho mohli zabít.

Eckhart,Depp a rum =D

12. února 2009 v 20:17 | Kate Knightley |  Johnny D.Newlist
Dostat do jednoho filmu dva významné herce je vždycky radost, zvlášť když jejich přítomnost okoření zajímavý námět a schopný režisér. Tím posledním si sice u novinky The Rum Diary nemůžeme být jistí, protože Bruce Robinson točil naposledy před více jak patnácti lety, ale nějak se přece musíme nechat překvapit. Každopádně jakmile se k filmu připojil Johnny Depp, fanoušci kvalitní předlohy se začali těšit - na obzoru se rýsuje něco zajímavého. Ostatně Depp má peněz dost a projekty si může vybírat podle libosti. Teď se k němu přidává i Aaron Eckhart, Bílý rytíř Gothamu. Z Rum Diary se tak stává ostře sledovaná látka - adaptuje románovou předlohu slavného spisovatele Huntera S. Thompsona o vypitém novináři Paulu Kempovi, jenž v padesátých letech minulého století projíždí Portoriko.

Aaron Eckhart
zdroj:MovieZone.cz (betty-johnny.blog.cz)

Helena 12.2.09

12. února 2009 v 19:57 | Kate Knightley |  2009
asi tam byla kosa :D

Helena 6.2.09

9. února 2009 v 18:59 | Kate Knightley |  2009Johnny --- Leon Lecash

8. února 2009 v 12:42 | zdroj:sabkyyyy.blog.cz |  Johnny D.Photoshoots


Helena Bonham Carter pro dětskou nemocnici v NewCastlu

7. února 2009 v 17:17 | Kate Knightley |  Helena B.C.Newlist
Herci Ewan McGregor, Kate Winslet, Liam Neeson a Helena Bonham Carter investovali část svých peněz pro dětskou nemocnici Newcastlu Royal Victoria Infirmary.Nechali otisknout své rty na kartu a následně se podepsali.Dražba bude koncem tohoto roku.
Více o této aktualitě na http://www.medicinema.org.uk

HOME


® 2007-2011