Květen 2009

Double-Decker-Terminator Salvation

30. května 2009 v 17:00 | Kate Knightley |  Terminator Salvation
Když jsem šli po ulici,tak jsem viděla Double-Decker s plakátem na Terminátora...šílela jsem...
Je to moje fotka,takže popřípadně se zdrojem =)
imagebam.com

Natáčení HP and the Deathly Hallows II

30. května 2009 v 15:38 | Kate Knightley |  Série Harry Potter
○click pro plnou velikost
○hodně toho asi vidí...:D
imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

Velmi pěkná recenze k ST

30. května 2009 v 13:06 | Kate Knightley |  ST recenze
Stojí za přečtení.A to s tím vlněním (pak budete vědět, o co jde) je fakt nejvíc :D


Když se to vezme jako celek, nejoblíbenějším obdobím historie je pro Tima Burtona období viktoriánské. Špinavé střechy, stíny plížící se po dlážděných ulicích, mosty spojující nehostinné čtvrti Londýna, mlžný opar na předměstích, mrtvé kočky v zapadlých uličkách a pánové v cylindrech. Pokud v západní literatuře existuje dílo, které se nejvíce blíží Mistrovu vkusu, tak je to román Hrabě Monte Cristo, jenž hlavně na začátku filmu doslova bije do očí.

Tajemství zjevující se z hlubin minulosti, promlčené zločiny, návratmstitele, malí tuláci, nespravedliví soudci, domovy pro duševně choré - není to snad zajímavý obraz doby, která začíná Napoleonem a končí Jackem Rozparovačem? Není to snad dobrý důvod přizvat Johnnyho Deppa, aby zazpíval odstavce psané černorudým inkoustem? "Přejete si, pane, oholit?"

Pánové si oholit přejí, čímž se laskavě propůjčují k vlastnímu ději. Návrat hrdiny bude - tajný, samotný hrdina - zlomený, stíny kolem - stahující se, náhodný společník - mladý a nivní, hlavní zlosyn - soudce (zároveň jediný, kdo pořádně nezpívá).

Depp se nemůže dočkat pomsty, Helena Bonham Carter se kolem něho podezřele vlní, Sacha Baron Cohen předvádí italský přízvuk a křičí "Bastardo!", mladý naivní muž krouží po městě a zpívá zamilovaně "Džouhanááá!", předmět jeho lásky smutně kouká z okna a rovněž zpívá. Jenomže tady veškerá podoba s Dumasem končí, neboť záhy divák zjišťuje, že hrdina nemá pevně daný plán. Výsledek závisí na obyčejné shodě okolností.

Bohužel Burton není známý tím, že píše scénáře pro vlastní filmy. Stačí mu vizualizace. V příběhu Sweeneyho Todda existují velmi zajímavé momenty, kterým se film příliš nevěnuje. Je velkou škodou, že na producenta a scénáristu Johna Logana nebylo tlačeno, aby ze zajímavé látky vyždímal více.

Perfektní začátek Johnnyho Deppa vyznívá ke konci do ztracena a nutí herce stále častěji nastavovat obličej světlu reflektorů a nechávat se postříkávat kečupem. Pročež kulisy viktoriánské Anglie ztrácejí pochmurný lesk, a nezbývá než čekat na konec. Ano, konec. Mimochodem je nevyřešenou záhadou, kam se poděl naivní mladý zpívající muž, který v jedné scéně odchází "zavolat taxi" a už se neobjevuje.

Stejně je asi nejhezčím momentem filmu v parku sedící Helena BonhamCarter se svou novou Adamsovou rodinkou a zpívající o výletu k moři. Pestré barvy, sluneční světlo, Depp s nechápavým výrazem v očích, čisté ulice a žádné koláčky s lidskými prstíky. Pěkná kontrastní scéna.

Oddanost Timu Burtonu, obliba Johnnyho Deppa nebo estetická stránka díla? Co z toho převáží v očích diváka, nevím. Každopádně režisér dosáhl vytčeného cíle a stejný pocit uspokojení přeje rovněž nám.
Autor: Alex Farnijev

Shoot 44

29. května 2009 v 18:40 | Kate Knightley
Lorenzo Agius
Počet:3
imagebam.comimagebam.comimagebam.com

Shoot 43

28. května 2009 v 19:11 | Kate Knightley

Shoot 42

28. května 2009 v 19:09 | Kate Knightley

Shoot 41

28. května 2009 v 16:57 | Kate Knightley
○Jejich výtěžek šel na organizaci pro ženy s rakovinou prsu.
Fotila:Carolyn Djanogly


Shoot 40-Black&White

28. května 2009 v 16:47 | Kate Knightley

Toddett-By the Sea photos

27. května 2009 v 18:06 | Kate Knightley |  ST fotky

Copy se zdrojem! =)

Friday Night with Jonathan Ross 4HQ photos

27. května 2009 v 16:56 | Kate Knightley
1.»Fullview«
2.»Fullview«
3.»Fullview«
4.»Fullview«HOME


® 2007-2011