Emma- Newlist

Happy 22nd birthday Emma!

15. dubna 2012 v 17:51 | written by Kate Knightley
Dnes slaví mladá herečka Emma Watson své 22. narozeniny! Přejeme jí všechno nejlepší! :)

Happy 21st birthday, Emma!

15. dubna 2011 v 17:42 | written by Kate Knightley
Dnes slaví Emma Watson své 21. narozeniny! Přeji jí samozřejmě všechno nejlepší a hodně nových projektů! :]
Emm natočila i letos narozeninové video, můžete se na něj podívat níže:

Emma Watson jako nová tvář kosmetické značky Lancome!

13. února 2011 v 12:44 | Kate Knightley
Emma potvrdila, že v budoucnu by se měla stát novou tváří francouzské kosmetické značky Lancôme! Její spolupráce by přinesla nový photoshoot, který by měl být nafocen příští měsíc známím fotografem Mariem Testino, a televizní spoty!
No, uvidíme co je na tom pravdy, ale stránka Daily Mail zveřejnila tento článek:

Emma Watson se chystá podepsat "six-figure" smlouvu, a stát se tak vyslancem značky Lancome.

Kampaň má být nafocena slavným módním fotografem Mariem Testino příští měsíc a přinese s sebou Emmu jako tvář francouzské kosmetické značky na plakátech a v televizních reklamách.

"Je to tak vzrušující, nemůžu se dočkat, až začneme točit," řekla 20-ti letá Emma. "I když make-up moc nepouživám, jsem velkým fanouškem produktů Lancome, zejména tedy jejich řasenky."Choose the cover of the Deathly Hallows 1 Blu-ray edition!

29. ledna 2011 v 10:26 | Kate Knightley
Vyskytla se možnost všem fanouškům dát šanci aby si vybrali, jaký obal na Blu-ray pro první část Relikvií chtějí mít! Hlasování je na facebookové stránce Harry Potter UK, hlasovat můžete zde.
A samotné video natočila Emma Watson ;)

Emma's Christmas Wishes!

2. prosince 2010 v 9:43 | Kate Knightley
Na Emmině oficiální stránce emmawatson.com, byla včera uveřejněna zpráva s vánočním přáním od Em, ale také video, v němž nám osobně přeje Veselé Vánoce.


Emmina zpráva:
Ahoj všichni,

Tak myslím, že už je načase říci, že to byl pro mne docela rušný rok!
Napřed práce, navrhla jsem kolekci organického oblečení s Albertou Ferretti, která má vyjít příští jaro, fair trade řadu pro People Tree jež výjde také na jaře, stala jsem se tváří kolekce Burberry pro jaro/léto 2010, poprvé jsem měla vlastní titulní stranu britského Vogue, natočila jsem malou roličku ve filmu My Week With Marilyn po boku Michelle Williams a Eddieho Redmayne a, samozřejmě, jsem dokončila natáčení úplně posledního Harryho Pottera!

Dále jsem dokončila svůj první rok na Brownu a druhý začal toto září. Jsem opravdu ráda, že jsem se rozhodla jít na univerzitu zde - stále je to úžasná zkušenost a mám zde spoustu skvělých přátel. Oh, a mám nový sestřih, o němž jste si mohli přečíst...!
Chtěla jsem vám pouze poslat rychlou zprávu s přáním veselých Vánoc. Stále jsem ohromena vaší láskou a podporou, kterou mi dáváte. Opravdu si toho vážím.

S láskou Emma xx

Emm-In Touch č.21 [6.10.10]

6. října 2010 v 16:41 | Kate Knightley
imagebam.com

Kopírovat prosím se zdrojem ;)

Emma In Touch č.20 [22.9.2010]

23. září 2010 v 19:32 | Kate Knightley
Můj názor na její nový střih vlasů je takový, že jí to předtím slušelo víc, ale když chtěla změnu a líbí se jí to, tak nevím, proč by o tom musel bulvár věčně psát a odsuzovat to.. =/

imagebam.comimagebam.com

Kopírovat prosím se zdrojem! :)

Prince Charles' garden party - fashion show

14. září 2010 v 14:47 | Kate Knightley
Emma představila svoji novou kolekci ekologického oblečení navrhovanou pro značku People Tree na dvanácti denním ekofestivalu "Prince Charles' garden party". Na stránce GraziaDaily.co.uk byly zveřejněny tři fotky z módní přehlídky a také slibovaná video zpráva od Emmy, která se této akce bohužel nezúčastnila, protože se musela vrátit zpět na univerzitu.

V originálním článku se samozřejmě hovoří o kolekci ze 100% organické a certifikované látky, která je ručně vyšívaná, což bylo ukázáno minulou sobotu na prezentaci People Tree na Zahradní slavnosti "To Make A Difference". Také je zde ale několik Emminých citací a názor Safii Minney, která hovoří o Emmě a její spolupráci s PT:
"Ve svém životě jsem toho dostala opravdu hodně a měla jsem spoustu skvělých možností," řekla Emma o spolupráci s PT. "Je pro mě velice důležité snažit se tohle všechno oplácet. Chtěla jsem najít tu správnou věc a spolupráce s People Tree je tak ojedinělá a užitečná a nyní je to to nejlepší co mohu udělat."

"Navzdory pendlování mezi univerzitou v Americe a natáčením posledních Harry Potter filmů, bych řekla, že byla Emma překvapivě stále schopna najít si čas na navrhování tvarů, barev i látek," řekla Safia. "Emma se chtěla opravdu dichtivě dozvědět více o výhodách Fair Trade a ekologické módy, takže si našla čas na návštěvu Bangladéše a viděla to vše z první ruky. Emma hodně vstupovala do této kolekce, jež se postupem času vyvíjela a rostla. "
Fotky z akce:
imagebam.comimagebam.comimagebam.com


S Emmou "nejsme milenci"

31. srpna 2010 v 11:36 | Kate Knightley
 V Ok! Magazine George Craig upřesnil jak je to s ním a Emmou :

"Nejsme milenci. Oba máme rušný život. V ideálním světě, teda alespoň pro mě ,
by bylo skvělé, kdyby jsme byli spolu, ale my nemůžeme. "

Ostříhala se kvůli filmové roli?

10. srpna 2010 v 10:25 | Kate Knightley
Na stránce www.thesun.co.uk se objevil článek o tom, že si Emma Watson nechala ostríhat své vlasy kvůli nové roli v hollywoodském zpracování románu švédského spisovatele a novináře Stiega Larssona Dívka s dračím tetováním (The Girl With The Dragon Tattoo).
Emma by podle všeho měla hrát hlavní roli Lisbeth Salander a pokud tuto roli dostane, zahraje si spolu s Danielem Craigem, který ztvárnil posledního filmového agenta 007, Jamese Bonda.


Někdo ze zákulisí prozradil:
"Emma se již setkala s režisérem Davidem Fincherem a své vlasy si zkrátila proto, aby vypadala přesně jako její postava."

Lisbeth je ztracený případ a gotický tip dívky s krátkými vlasy - v nynější době je tato postava největší výzvou ženské role v Hollywoodu!

Tento příběh s sebou však přináší také lechtivou "postelovou zápletku" včetně násilné scény v ložnici, která se odehraje mezi Lisbeth a novinářem Mikaelem Blomkvistem (Danielem Craigem).

Dalšími oslovenými hvězdami jsou ELLEN PAGE, NATALIE PORTMAN, CAREY MULLIGAN a KRISTEN STEWART.
 
 

Reklama

HOME


® 2007-2011